Skip to content

Diktálás hangja #10

Description

@zyxneo

"Nem használom a billentyű kimondása és a diktálás funkciót, mert szerintem
zavaró, ahogyan kimondja a hang a betűket ("DÉ" "EF").
Viszont, nem bírom ki, hogy nem mondjam magamban, vagy félhalkan a betűket illetve később a szavakat. DE: én úgy mondom ki a betűket (és sztem ezt akár a gépi hang is így tehetné), hogy: "D(ö)" "(Fö)". az "ö" azért van zárójelben, mert igazából nem ejtem ki, csak hogy írásban világosabb legyen:) Tehát a mássalhangzóknál pusztán csak a hangot ejtem ki, mint ahogy azt régen az iskolában a tanítónéni :)

Ez szerintem javítana a dolgon, de ahogy tetszik úgy alakítod :)" - Benedek

Metadata

Metadata

Assignees

No one assigned

    Labels

    No labels
    No labels

    Type

    No type
    No fields configured for issues without a type.

    Projects

    No projects

    Milestone

    No milestone

    Relationships

    None yet

    Development

    No branches or pull requests

    Issue actions